Geofield (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: None
fi: Ei rajoituksia

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Fields
fi: Kentät

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Source
fi: Lähde

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Feet
fi: Jalat

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: @min and @max
fi: @min ja @max

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: exposed
fi: näytetty

en: Is between
fi: On välillä

en: between
fi: välillä

en: Is not between
fi: Ei ole välillä

en: not between
fi: ei välillä

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: !label of field %name
fi: Etiketti !label kentälle %name
