Geofield (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Bottom
cs: Dole

en: Fields
cs: Pole

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Source
cs: Zdroj

en: Feet
cs: Stopa

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Current User
cs: Současný uživatel

en: exposed
cs: vystavený

en: Is between
cs: Je mezi

en: between
cs: mezi

en: Is not between
cs: Není mezi

en: not between
cs: ne mezi

en: Alternate Text
cs: Alternativní text

en: Entity Type
cs: Typ entity
